Walka fanów rosyjskim i angielskim na Euro 2016 w Marsylii we Francji. film 2016Podziemny rosyjskich i angielskich kibiców odbyła się w centrum Marsylii.
Wcześniej, na nabrzeżu oraz w obszarze Starego Portu zgromadziła kilka tysięcy angielskich fanów, wiele z nich jest w stanie nietrzeźwości, brytyjska grupa rzuciła butelki policję.

W sobotni wieczór w Marsylii, były starcia między fanów reprezentacji Rosji i Anglii. Oprócz gości w zamieszkach wzięło udział i mieszkańcy. Wcześniej brytyjscy fani wywołała walkę z mieszczan w Irish Pub O’Malley. Bójce wzięło udział około dwustu fanów uczestniczyło. Później okazało się, że policja aresztowała dwóch brytyjskich, jedna zaatakowała barmana, a drugi podejrzany o udział w zamieszkach z przemocy.

Source

40 thoughts on “Walka fanów rosyjskim i angielskim na Euro 2016 w Marsylii we Francji. film 2016”

  1. Zastanawiam się gdzie podziali się francuscy uchodźcy muzułmanie,to być może ich ostatnia okazja by móc głosić Islam wśród narodów Europy:).

  2. Tym policjantom przydałoby się takie zdecydowane działanie w walce ze swoimi czarnawymi "gośćmi " . Ps . A ci "goście" zawiesili chyba swoje wizyty na tamtejszych ulicach . Znaczy albo szanują obecny czas, albo własną skórę :)

  3. Angielskie cipki wyhaczyły wpiedol, dlatego w mediach taka nagonka na Rosję ha ha. Jednak najgorsze jest to, że jak już ktoś zauważył, francuskie siły porządkowe zachowują się jak jakaś grupka przedszkolaków. Możliwości są dwie. Albo mieli osrane gacie i nie chcieli prowokować ażeby tylko skończyć dyżur w jednym kawałku, albo…mieli takie instrukcje. A jeśli tak, to być może komuś bardzo zależy na tym, ażeby takich incydentów na ulicach Francji przybywało.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *