Statki podczas sztormu NIESAMOWITE nagrania, kompilacja 2016 2017 olbrzymy na morzu

LIKES: 1211!

olbrzymy na morzu Statki podczas sztormu NIESAMOWITE nagrania, kompilacja 2016 Potęga oceanu wielkie fale 10 w skali beauforta 2017 10 TOP SHIP IN …

20 thoughts on “Statki podczas sztormu NIESAMOWITE nagrania, kompilacja 2016 2017 olbrzymy na morzu”

 1. byłem kiedyś na takim jeszcze jako 2nd off.
  Nazywało się to Kent Atlantic, śmieszny statek, fajne wspomnienia.

  Na mostku koło kolumny steru Stary powiesił plakietkę:
  "please no more than 40"
  chodziło o przechyły, to się kaczało okrutnie,
  co ciekawe szczególnie przy fali z rufy.

  Ze względu na typ (Ro-RO) nadbudówka była na dziobie,
  z tyłu za sterem były takie szafki na flagi kodu.
  One były częściowo połamane.
  Nikt tego nie naprawiał, podobno jak raz weszła fala,
  wybiła szyby i wbiła sternika w te szafki.

  (ja tego nie widziałem, dla tego piszę "podobno")

  Statki są fajne.

 2. Pływałem na trawlerach dalekomorskich w latach 80-tych. Czym mniejsza jednostka tym bardziej kolibie . Niezapomniane uczucie spadania z kilkunastometrowej fali po czym za chwilę jazda w górę. I tak np . przed cztery dni. Jak to mówił mój kolega Grześ Rzygać się chce i nie mogę wysiąść nie ma nigdzie przystanku.

 3. podła pizda kurwa zajebana dziwka monika tarasiuk kurwa szmata, suka pizda z dzieckiem. szkaluję podłą kurwę z podłym dzieckiem, szmatę monikę tarasiuk. Tak ta szmata otrzymuje podziękowanie za swoją pracę w 2011 roku – tak jest pamiętana ta szmaata i jej kurewskie dziecko. dwie szmaty. monika tarasiuk skazywała kulawego impotenta dwa razy (po 10 miesięcy) na ograniczenie wolności także dla przyjemności.
  WIny Krzyska: napisał na go work zdanie "zabiję ciebie i dziecko" do psa magnańskiego, czyli kogoś kto nieustannie zaprzeczał swoimi postami prawdę o okaleczeniu Krzyśka przez magazyniera magny automotive w Dąbrowie Górniczej na rozdzieńskiego 12. Oczywiście Krzysiek użył sformułowania " zabiję ciebie i dziecko a ty będziesz zajmował się alkoholem", czyli porównanie, do tego, że on będzie się zajmował alkoholem – czyli bawił się, podniecał szykanowaniem Krzyśka na forum go work obracając kota ogonem słowa Krzyśka o okaleczeniu go. Natomiast zabiję ciebie i dziecko było pokazaniem, że dla Krzyśka jest sprawą życia i śmierci, ale przede wszystkim sprawą życia zainteresowanie się jego sprawą, której finałem miało byc bardzo szybkie przyjęcie Krzyśka do magny spowrotem, bo miał tam do spełnienia potrzebę emocjonalną bardzo poważną. Agnieszka Liberska miała go namówić do leczenia impotencji. Porównanie skierowane do dzikiego psa magnańskiego niemającego honoru przedstawić się z szykanowaniem Krzyśka, spowodowało to, że głupia monika tarasiuk poczytała sobie to jako grożenie jej śmiercią. Dzisiaj nie znajdziesz tego już w aktach, bo sąd może wszystko, może skasować twoje zeznania. Zatem Krzysiek nie groził monice, jej dziecku, ani temu podłemu psu magnańskiemu. Pomimo to Krzysiek dostał wyroki, czym monika podpisała na swoje sumienie grzech śmiertelny, który jej głupi ksiądz wybaczy stukając w drewno, ale ja jej nie wybaczę nigdy. Co powoduje, że ta szmata nie otrzyma zbawienia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *