Ks. Michał Olszewski – Rekolekcje Dla nas i całego świata“Bóg za Tobą tęskni” – zapewniał 16 stycznia 2016 roku ks. Michał Olszewski SCJ w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Drugie spotkanie z cyklu Rekolekcji “Dla nas i całego świata” przed Światowymi Dniami Młodzieży Kraków 2016. Naukę i konferencję głosił ks. Michał Olszewski ze Zgromadzenia Księży Najświętszego Serca Jezusowego.

Ks. Michał jest cenionym rekolekcjonistą i autorem książek na temat współpracy z darami Ducha Świętego oraz nowej ewangelizacji. Posługuje jako egzorcysta.

Source

17 thoughts on “Ks. Michał Olszewski – Rekolekcje Dla nas i całego świata”

 1. Pan Jezus przyśnił mi sie jakieś 8 lat temu ,ja niewiedzialam kto to jest ,widziałam w grocie skalnej człowieka ubranego w szaty liturgiczne i zastanawiałam sie kto to taki ,i stylu głowy usłyszałam głos ,Sylwia to jest nasz Pan a ja odpowiedziałam co?????do mnie przyszedł do człowieka który pływa w grzechu po pas. Mówił coś do mnie ale ja zapamiętałam tylko te słowa : Sylwia nie lękaj sie po kilku latach rozpoczął sie proces nawrócenia mnie i mojej rodziny ,często wspominam tamten sen i nie mogę sama uwierzyć jaka potężna łaska mnie spotkała mimo ze wtedy byłam od Boga bardzo daleko ,pozdrawiam słuchaczy

 2. nie wszyscy wierzą w Tego samego Boga , nie każdy Jezus to prawdziwy Jezus. Np Jezus muzułmanów lub Świadków Jehowy to nie Ten sam Jezus co prawdziwy….. zobaczcie w jaki sposób diabeł oszuka wielu chrześcijan ——— Wyszukiwarka : " WATYKAN DEPCZE PO KRWI CHRYSTUSA CZĘŚĆ 1 BLOGSPOT " _______ " głupie i mądre panny styczeń 2017 rok " ______ youtube : Ogród Eden dvd nr 2 ______ youtube : Skąd wzięły się wody potopu

 3. od kilku dni leżę chora, nie mogę jak codzień uczestniczyć w Eucharystii, wieczorem na modlitwie leciały mi łzy przez uśmiech, mówiłam Mu, ze tęsknię, 'przypadkiem' puściłam konferencje, dzięki za te słowa, to jest dla mnie piękna odpowiedz od Chrystusa :)

 4. panie ksiadz , w tak zwanym niebie bardziej sie ciesza z jednego nawroconego niz ze 100 gleboko wierzacych , dlatego mam was w dupie a nawroce sie na minute przed zejsciem z tego swiata .

 5. Młodym nie jest potrzebna poprawność.
  Ma ksiądz rację, że ma to w nosie!
  Młodym potrzebna jest prawda.
  Dzięki Bogu trafiłem na "niepoprawnego" księdza.
  Takiego który potrafił powiedzieć prawdę o moim życiu.
  W przeciwnym razie wyszedłbym szczęśliwy ze spowiedzi, zmówił pacierz i dał sobie spokój na kolejnych kilka lat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *