2016 YGS matematik için kısa çözümlerMatematik öğrenciyi zorlar fakat bu zorluğu ortadan kaldıran bazı hocalar vardır. Ersen Hoca bunlardan biri. Videoyu izleyin kesinlikle hoşunuza gidecek. Bir de YGS de sorusu çıkarsa ve siz kısa şekilde çözerseniz işte budur. Her konuda böyle kısa yöntemlerimiz var ve sınavda süre çok önemli. Öyle değil mi?

Source

33 thoughts on “2016 YGS matematik için kısa çözümler”

  1. Türkiyedeki eğitim sistemi neden gelişmiyor işte,sınav sistemi tamamen kısa zaman içerisinde soruyu yapmaya dayalı,bu da ezbere itiyor,bazı hocalarda bu açıktan faydalanarak para kazanma yolları güdüyor,tamamen devir daim dönen bu çarkın dişlisi olmuşlar.
    Matematikte formüllerin ezberlendiği ülkeler Türkiye ve bir çok gelişmekte olan ülkelerdir,matematik soyut düşünce sistemidir,formül ezberlemek değildir,sınav sisteminin değişmesi gerekiyor,zekaya yönelik bir sistem olmalı düşünmeyi arttıran bir sistem.
    İnsan beynini gereksiz formüller ile meşgul etmeyin,bunları zaten bilgisayarlar,hesap makinaları yapabiliyor,eğitim sistemi kendini düzeltsin,fırsatçı matematik öğretmenlerine yer kalmasın artık,adamlar saat başına en az 100tl alıyor,inek gibi sağıyorlar öğrencileri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *